Web Tasarım


Web Tasarım

Web Tasarım
Google dostu olan ve her seviyede internet kullanıcısına cevap veren web tasarımlar ve web siteleri geliştiriyoruz. Bilgisayarların yanısıra Cep Telefonları, IPAD lerde websitelerimizi test ediyoruz. Hazırladığımız websiteleri çoğunlukla Google`da ilk sayfalarda pozisyon alıyorlar. Böylece webde karşılaştığınız diğer firmaları kolayca geçebiliyorsunuz.

Web TasarımcıKurumsal Siteler
Firmanızı ifade edecek ciddi, sade ve şık siteler üretiyoruz. Bu sitelerin her platformda(Cep Tel. IPAD,Notebook v.b.) kullanılır olmasını sağlıyoruz. Genellikle dokunmatik ekranlara hitap eden yapılar kuruyoruz. Sanıyoruz ki referanslarımız sayfasındaki örnekler size kurumsal sitelerle ilgili tarzımızı anlatmak açısından iyi örnek oluşturabilir.

Katalog Siteler - Alışveriş siteleri 
Ürünlerinizi sergileyebileceğiniz kolay kullanımlı web siteleri hazırlıyoruz. Web sitelerimizi ajax teknolojisiyle kodladığımızdan hızlı çalışıyor ve sayfa yenilenmesi olmadan ürünleri yada ürün özelliklerini görüntüleyebilmenizi sağlıyor.

Daha iyi anlamak için http://www.etnografyamuzesi.gov.tr, http://www.cumhuriyetmuzesi.gov.tr, http://www.sabinaorganizasyon.com, http://www.unutulmazan.com, http://www.vizyonkopyalama.com.tr, http://www.tunacopycenter.com, http://www.dogusparkedekorasyon.com, http://www.epoksizemin-kaplama.com sitelerinde gezinerek değişik tarzlarda sitelerimiz hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

 

 Web sitelerimizin standart özellikleri

  • Yönetim paneli ile kendi içeriğinizi yönetebilirsiniz.
  • Yönetim panelinden tüm sayfaların meta taglarını ayrı ayrı belirleyebilir, böylece Google`da görüntülenme şansınızı artırabilirsiniz.
  • Web Sitenizden size atılan e-postalar, iş başvuruları otomatik olarak yönetim panelinize kaydedilir, bu sayede kaybettiğiniz e- postalarınıza yönetim panelinizden ulaşabilirsiniz.
  • Habeler duyurular ve sıkça sorulan sorular gibi standart olarak verdiğimiz bölümlerle web sitenizi aktif tutabilirsiniz.
  • 2 seviyeli içerik kategorileri ve 3 seviyeli ürün kategorileriyle içeriğinizi kolayca tasnif edebilir ziyaretçilerinizi kolayca yönlendirebilirsiniz.

 Web sitelerimizin opsiyonel üstün özellikleri

  • Sitenize bir ziyaretçi girdiğinde sizi uyarır ve ona göndereceğiniz bir mesajla konuşma başlatmanızı sağlayabilir.
  • Web sitenizden bir mesaj atıldığında bunu size sms ile bildirebilir.
  • Web tabanlı entegre sipariş yazılımı ile desteklenerek kolay "online sipariş yönetimi" sağlanabilir.

 

 

Program House Web Tasarım Hizmetleri
+90 312 230 8899
+90 312 230 3971(Fax)
info@myprogramhouse.com
Yeşilırmak Cad. No 7/8 Çankaya/Ankara


Site Haritası