Facebook Whatsup'ı satın aldı


Facebook 450 milyon aktif kullanıcısı bulunan Whatsup'ı 16 milyar dolar karşılığında satın aldı.

Facebook,  mesajlaşma dev WhatsApp için 16 milyar dolarlık nakit ve hisse senedi ödedi. Ödeme için 12 milyar dolarlık Facebook hissesi, 4 milyar dolarlık nakit ve ek olarak çalışanların iş sonlandırma garantisi için $3 milyar bloke nakit kullandı.

Whatsup'ın her yeni gün 1 milyon yeni kullanıcıyı bünyesine kattığı söyleniyor. Bu durumda facebook hem ciddi miktarda telefon numarası listesine sahip olmuş kabul edilebilir.

DİĞER BAŞLIKLAR

Google stars hizmete giriyor

Google stars hizmete giriyor Google Stars açıklanan kadarıyla Pinterest'te çok benziyor, ilginiz çeken fotoğraf ve yazıları beğenip paylaşabileceksiniz..

Gelecekte web siteleri hangi noktaya gelecek?

Gelecekte web siteleri hangi noktaya gelecek? Web\\\'in günlük yaşantımızda önemli bir yere sahip olduğu açıkça ortada. Peki ama bu büyük ağın falında neler görünüyor? İnternet, yaşamımızı daha da kolaylaştırabilir mi? Okumaya devam edin.

Google Glass fiyatı ve özellikleri

Google Glass fiyatı ve özellikleri Google Glass Google'ın yeni gözbebeği olarak piyasaya girmeye başladı.Google Glass 5 farklı renkte ve camları olmayan bir gözlük şeklinde üretildi.

Google bulut firması Stackdriver`ı satın aldı

Google bulut firması Stackdriver`ı satın aldı Google, uzun zamandır izlediği ve bulut teknolojisini geliştirirken kendisine yardımcı olmasını beklediği Stackdriverı satın aldı. Stackdriver teknolojisi, bulut kullanıcılarının..

Web erişiminde yeni dönem

Web erişiminde yeni dönem Google Web erişiminde yeni dönem başlatacak bir çalışmaya imza atıyor: Google 180 küçük uydu ile tüm dünyaya internet sağlayacak.
Tüm Haberleri Getir
Program House Web Tasarım Hizmetleri
+90 312 230 8899
+90 312 230 3971(Fax)
info@myprogramhouse.com
Yeşilırmak Cad. No 7/8 Çankaya/Ankara


Site Haritası