Web tasarım blog

Web tasarım, grafik tasarım  ve logo tasarım alanındaki gelişmeler,aktüel haberler ve bilgileri websitemizin bu bölümünden öğrenebilirsiniz.

Webflow'un tasarımcılarına 2017'de web tasarım dünyasına hangi eğilimleri hak edeceğini düşündüklerini sormaya karar verdik.
Webflow'un tasarımcılarına 2017'de web tasarım dünyasına hangi eğilimleri hak edeceğini düşündüklerini sormaya karar verdik. İlk olarak, Webflow'un Tasarım Tasarım Sorumlusu Sergie Magdalin'den1 duyalım. İçeriğin parlaklaşmasına izin veren düzenler; Belirli bir yapı içinde tasarım öğelerinin düzenlenmesi, okuyucunun okuma hızını yavaşlatmadan mesaj ü
Gelecekte web siteleri hangi noktaya gelecek?
Gelecekte web siteleri hangi noktaya gelecek? Web\\\'in günlük yaşantımızda önemli bir yere sahip olduğu açıkça ortada. Peki ama bu büyük ağın falında neler görünüyor? İnternet, yaşamımızı daha da kolaylaştırabilir mi? Okumaya devam edin.
Web erişiminde yeni dönem
Web erişiminde yeni dönem Google Web erişiminde yeni dönem başlatacak bir çalışmaya imza atıyor: Google 180 küçük uydu ile tüm dünyaya internet sağlayacak.
Google bulut firması Stackdriver`ı satın aldı
Google bulut firması Stackdriver`ı satın aldı Google, uzun zamandır izlediği ve bulut teknolojisini geliştirirken kendisine yardımcı olmasını beklediği Stackdriverı satın aldı. Stackdriver teknolojisi, bulut kullanıcılarının..
Google Glass fiyatı ve özellikleri
Google Glass fiyatı ve özellikleri Google Glass Google'ın yeni gözbebeği olarak piyasaya girmeye başladı.Google Glass 5 farklı renkte ve camları olmayan bir gözlük şeklinde üretildi.
Google stars hizmete giriyor
Google stars hizmete giriyor Google Stars açıklanan kadarıyla Pinterest'te çok benziyor, ilginiz çeken fotoğraf ve yazıları beğenip paylaşabileceksiniz..
Facebook Whatsup'ı satın aldı
Facebook Whatsup'ı satın aldı Facebook 450 milyon aktif kullanıcısı bulunan Whatsup'ı 16 milyar dolar karşılığında satın aldı.
Program House Web Tasarım Hizmetleri
+90 312 230 8899
+90 312 230 3971(Fax)
info@myprogramhouse.com
Yeşilırmak Cad. No 7/8 Çankaya/Ankara


Site Haritası